Ilustrační foto

Kuželkářský kemp talentované mládeže 2014

Nemůžu nechat bez povšimnutí jednu velice zajímavou akci, která se konala 22.–24. 8. 2014 v Rokycanech. Řada kuželkářů o této akci třeba neví, ale ti co se zajímají či starají o ty nejmladší a nejšikovnější kuželkáře, jistě tuší.

Ilustrační foto

Pozvánka na kuželkářský trénink v sezóně 2014/2015

Přijď si vyzkoušet netradiční kolektivní sport, kde se rozhodně nebudeš nudit, poznáš nové kamarády a zažiješ spoustu zábavy. :-)

Ilustrační foto

Kuželkář sezóny 2013/2014

Kuželkářská sezóna 2013/2014 skončila. Nastal čas hodnocení. Stalo se již tradicí, že zástupci všech klubů v ČR volí v anketě nejlepší kuželkáře a pak na společenském večeru zástupci ČKA vyhlásí výsledky.

Ilustrační foto

Vydařené Mistrovství světa Brno 2014

V květnu se po 32 letech v Brně uskutečnilo Mistrovství světa v kuželkách. Mnoho dobrovolníků z KK Slovan Rosice se podílelo na přípravě této světové akce.

Ilustrační foto

MS Brno 2014 aneb jaký je můj největší zážitek z Brna?

Když dostávám tuhle otázku, přemýšlím a začínám více chápat známé filmové herce, jak těžce se jim odpovídá na podobnou otázku, třeba „prosíme o nějakou příhodu z natáčení“. Vzhledem k tomu, že jsem se věnoval přípravě MS více jak rok, a stále pro mě ještě činnost kolem MS neskončila, zážitků a vzpomínek je opravdu mnoho.

Ilustrační foto

Brno 2014 – Mistrovství světa v kuželkách

Ve dnech 11.–25. května se konalo mistrovství světa v kuželkách v Brně. Bylo to po 32 letech, co tu bylo poprvé. Tehdy se mistrovstvím otvírala hala Rondo. Tentokrát se konalo v krásné hale Vodova.

Ilustrační foto

Mistrovství světa v Brně, květen 2014

Čas letí jako bláznivý. Kdo by to byl řekl, že je tomu už téměř 32 let od otevření sportovní haly Rondo v Brně. Je to opravdu tak. Pamatuji si to přesně, protože první významnou akcí v nové hale bylo Mistrovství světa v kuželkách.

Ilustrační foto

Neplesám, ale tajně doufám

Rolety ztěžklých víček už by nejraději zavřely krám, ale reportáž z akce je třeba psát za tepla, dokud dojmy hřejí jako naftové slunce a zachovávají si pachuť zvětralého piva. Je náročné osmým rokem zvedat laťku a ještě náročnější je její přeskakování. Nějak se nedaří dodržovat pevný tréninkový plán a neposlušné svaly zpevní pouze teploty pod bodem mrazu.

Ilustrační foto

Mistrovství JmKKS 2014 v mládežnických kategoriích

O víkendu 1. a 2. března se konalo druhé termínové kolo krajských přeborů jednotlivců. Tentokrát se jednalo o mládežnické kategorie. Náš klub měl zastoupení v kategorii žáci a žákyně, dorostenci a junioři.

Ilustrační foto

Mistrovství Jihomoravského kraje 2014

První únorový víkend proběhla na čtyřech kuželnách mistrovství Jihomoravského kuželkářského krajského svazu.

Ilustrační foto

Výroční členská schůze 2013

Výroční členská schůze kuželkářského klubu se konala v sobotu 28. 12. 2013. V tomto roce se schůze zúčastnili i vzácní hosté, a to jmenovitě Ing. Petr Vaňura, Ing. Petr Klíma a Josef Šoltés.

Ilustrační foto

Pohár mladých nadějí 2013

Druhá série turnajů Poháru mladých nadějí zavítala i na naši kuželnu. Mladší a starší žákyně a žáci měli v této sérii na výběr kuželny v Ústí nad Labem, Táboře, Rychnově nad Kněžnou, Horním Benešově a u nás v Rosicích.

Ilustrační foto

Nová klidová zóna u kuželny

Město Rosice vybudovalo v sousedství našeho areálu Kuželna tzv. klidovou zónu. Tedy místo k odpočinku rodičů a hlavně pobavení jejich malých dětí. Okolí kuželny se tak stalo ještě atraktivnějším. Na sobotu 28. 9. 2013 bylo naplánováno slavnostní otevření klidové zóny s programem.

Ilustrační foto

Dorostenecká sezóna 2013/2014 začíná v novém složení…

Máme tady září a začíná nám opět nová kuželkářská sezóna 2013/2014. Čas neúprosně letí a dorostenecká sestava ve složení: Olda Kroupa, Majda Souralová, Adam Palko a na půl Jarda Krupica (který ještě věkové patří do dorostenecké kategorie) se s námi minulou sezónu rozloučila a nyní posílila dospělé týmy. Ať se jim daří :-)

Ilustrační foto

Kuželky – jdeme do nové sezóny 2013/2014

I když ani o prázdninách nebyl na rosické kuželně klid, hlavní ruch se každoročně rozbíhá v polovině září.

Ilustrační foto

Pozvánka na kuželkářský trénink v sezóně 2013/2014

Přijď si vyzkoušet netradiční kolektivní sport, kde se rozhodně nebudeš nudit. :-)

Ilustrační foto

Kultura v našem areálu

Po dohodě KIC a KK Slovan se v pátek 16. 8. 2013 na travnaté ploše za kuželnou uskutečnilo promítání letního kina. Výběr filmu byl zaměřen na rodiny s dětmi. Promítala se rodinná animovaná komedie „Čtyřlístek ve službách krále“.

Ilustrační foto

Rosice vs. Lauchhammer 2013

Na rosické kuželně je stále živo. Důkazem toho je i mezinárodní přátelské setkání, které se uskutečnilo od pátku 31. 5. 2013 do neděle 2. 6. 2013. Náš klub hostil spřátelené družstvo kuželkářů z německého Lauchhammeru.

Ilustrační foto

Táta frčí i na kuželně

V krásném slunečném počasí se uskutečnila již skoro tradiční akce pod názvem „Táta dneska frčí“. Tato akce nebyla ovšem zaměřená jen na tatínky, ale i na všechny ostatní členy rodiny a především ty nejmladší – tedy děti.

Ilustrační foto

Jak se Eva a Eva staly mistryněmi republiky dvojic

Je neděle, 9. června 2013. Konečně svítí sluníčko, rtuť teploměru se tlačí nahoru, jakoby chtěla dohnat vše, co zameškala v minulých týdnech. Máme sraz v 8 hodin u mě v Židenicích. Kdo? Já, Eva a Eva. Jedeme na výlet, jedeme do Vracova a jedeme vyhrát.


Champions League

LM 2022

Termínový kalendář

Rezervace sportovišť

KK Slovan Rosice na Givt.cz

Nábor hráčů a hráček

Tréninky jsou každý pátek od 15.30.

Mládež KK Slovan Rosice

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

KK Slovan Rosice na Facebooku KK Slovan Rosice na YouTube