Ilustrační foto

Rosičtí zástupci na MČR 2016

Vyvrcholením každé domácí sezóny bývají mistrovství České republiky jednotlivců a ne jinak tomu bylo i letos. Ve dvou hracích termínech se na různých kuželnách v ČR uskutečnila jednotlivá mistrovství.

Ilustrační foto

Zachová se krásná tradice sportovního plesu?

Poslední sobotu v lednu se otevřel sál kulturního domu Cristal v Rosicích desátému ročníku sportovního plesu. Oproti minulým ročníkům byl večer teplotně příjemnějším.

Ilustrační foto

Dorostenecké přebory Jihomoravského kraje 2016

V sobotu 30. 1. 2016 ráno jsme jeli jako družstvo dorostu ve složení: Honzík Mecerod, Vašek Špička, Kamil Hlavizňa, Marťa Kleinová a já (Anna Štraufová) na krajské přebory do Blanska, které se skládaly ze 120 hodů.

Ilustrační foto

Ženy KK Slovan Rosice mezi nejlepšími sportovci okresu Brno-venkov!

Ve čtvrtek 28. ledna 2016 se v Kině Réna Ivančice uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2015 okresu Brno-venkov. A nechyběli na něm také zástupci KK Slovan Rosice.

Ilustrační foto

Vánoční turnaj v Blansku 2015

Poslední víkend před Vánocemi, tedy 19. a 20. prosince, jsem měl možnost se zúčastnit Vánočního turnaje, který se koná každoročně, a účastní se v něm různé kraje z celé republiky. Byl to úžasný víkend a myslím, že jsme si to užili.

Ilustrační foto

Výroční členská schůze 2015

Již tradičně se na konci roku konala členská výroční schůze kuželkářského klubu, netradiční to bylo díky výběru termínu. Letošní vánoční svátky neumožnily lepší den, takže se nakonec schůze konala v pondělí 28. 12. 2015. To kupodivu nemělo vůbec vliv na její účast. Sešlo se nás opravdu hodně a mohli jsme začít schůzovat.

Ilustrační foto

Bronz z evropského Poháru NBC!

Výhrou v Poháru České kuželkářské asociace v loňské sezóně si ženy KK Slovan Rosice vybojovaly účast na prestižním Poháru NBC, který pořádá mezinárodní kuželkářská asociace. Tento turnaj se letos konal na přelomu září a října v rakouském Ritzingu, nedaleko maďarských hranic.

Ilustrační foto

Rosické kuželkářky vybojovaly Superpohár!

Na novou sezonu je potřeba se řádně připravit a tímto heslem jsme se jako nováčci 1. kuželkářské ligy žen řídily.

Ilustrační foto

Přátelské utkání v Rakousku

Na pozvání Rakouského superligového družstva žen BSV Voith St. Pölten sehrála naše děvčata 4. 9. 2015 přípravné utkání na jejich kuželně.

Ilustrační foto

Další expedice, tentokráte do německého Lauchhammeru

Letošní výprava do Lauchammeru, kam jezdíme jedenkrát za čtyři roky (za dva roky oni přijedou k nám a za další dva roky zase my k nim), byla ve spoustě věcí jiná než bývá zvykem. Hlavní rozdíl byl v termínu, který byl z důvodu slučování dvou kuželkářských družstev v Lauchhammeru posunut až na začátek července.

Ilustrační foto

Expedice do Náchoda

Jak je již známo, letošní sezóna byla pro rosické kuželkářky velice úspěšná. Ženy si vybojovaly postup do první kuželkářské ligy žen, tedy nejvyšší soutěže u nás, a proto od nové sezony dojde opět k dalšímu posílení týmu.

Ilustrační foto

Úspěšná sezóna 2014/2015 – i díky Vám

V prosinci 2014 jsme oslavili 10. výročí od otevření nové kuželny v Rosicích. V tu dobu byla sezóna 2014/2015 ve své polovině a nikdo nechtěl slibně rozjeté soutěže zakřiknout. Nyní, kdy máme už téměř po sezóně, je čas hodnotit.

Ilustrační foto

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Jihomoravského kraje

Ve čtvrtek 5. 3. 2015 se v Rotundě na brněnském výstavišti vyhlašovali nejlepší sportovci Jihomoravského kraje za rok 2014.

Ilustrační foto

Lucka Vaverková vyhlášena nejlepším sportovcem okresu Brno-venkov!

V sobotu 24. ledna se v Tišnově konalo slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců okresu Brno-venkov za rok 2014. Všechny příznivce rosických kuželek může těšit, že nejlepší sportovkyní za uplynulý rok 2014 se stala hráčka KK Slovan Rosice Lucie Vaverková.

Ilustrační foto

Mistrovství Jihomoravského kraje 2015

O víkendu 24.–25. ledna se konala krajská mistrovství jednotlivců, na kterých KK Slovan Rosice získal jednu zlatou a dvě bronzové medaile.

Ilustrační foto

Smuteční oznámení

V zármutku oznamujeme, že ve středu 31. prosince 2014 nás navždy opustil pan Miloš Mecerod. Poslední rozloučení proběhne v pátek 9. 1. 2015 na hřbitově v Rosicích.

Ilustrační foto

Výroční členská schůze 2014

Dne 27. 12. 2014 se na naší kuželně uskutečnila již tradiční výroční členská schůze. My, tentokrát již jako dorostenci, jsme se jí zúčastnili už podruhé.

Ilustrační foto

Ocenění KK Slovan Rosice

Kuželkářský klub Slovan Rosice dostal ocenění za dlouhodobou činnost a reprezentaci města – Ceny města Rosic. Také Česká kuželkářská asociace u příležitosti 10. výročí od otevření nové kuželny v Rosicích ohodnotila a ocenila náš klub.

Ilustrační foto

Slavíme 10 let od otevření naší kuželny

Ano, je to již 10 roků, co kuželkáři domácí, ale i z celé ČR, a rovněž široká veřejnost, využívají rosickou čtyřdráhovou kuželnu.

Ilustrační foto

To je prostě bomba…

Po úspěšném květnovém mistrovství světa, které se konalo v Brně, a na kterém se podílela spousta rosických členů, jsme se znovu začali více soustředit na klubové záležitosti.


Termínový kalendář

Rezervace sportovišť

Memoriál Vlastimila Meceroda

Rosický letní pohár 2022

KK Slovan Rosice na Givt.cz

Nábor hráčů a hráček

Tréninky jsou každý pátek od 15.30.

Mládež KK Slovan Rosice

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

KK Slovan Rosice na Facebooku KK Slovan Rosice na YouTube