Dorostenecké přebory Jihomoravského kraje 2016

Autor: Anna Štraufová| Datum: 8. 2. 2016| Rubrika: Mistrovství jednotlivců| Sezona: 2015-16

V sobotu 30. 1. 2016 ráno jsme jeli jako družstvo dorostu ve složení: Honzík Mecerod, Vašek Špička, Kamil Hlavizňa, Marťa Kleinová a já (Anna Štraufová) na krajské přebory do Blanska, které se skládaly ze 120 hodů.

Dorostenecké přebory Jihomoravského kraje 2016

Rozlosování v kolik kdo bude hrát, proběhlo v 8:30 hodin. V 10:00 šli hrát první tři z našeho družstva – Marťa, Honzík a Vašek, které jsme hlasitě podporovali z hlediště. V dalším náhozu v 11:00 šel na dráhy Kamil a v poslední dopolední rundě, což bylo ve 12:00, jsem šla hrát já. Výsledky byly následující: Kamil Hlavizňa 510 na konečném 14. místě z 25 dorostenců, Vašek Špička 480 na 17. místě i přes to, že ho trošku potrápila dorážka, Honzík Mecerod 543 na senzačním 2. místě. V dopolední části se umístil na první pozici, ovšem odpoledne ho předehnal soupeř o 16 kuželek. Marťa Kleinová se účastnila svých prvních přeborů a zvládla to na jedničku, s výkonem 422 se umístila na 20. místě. A na závěr jsem hrála já (Anna Štraufová) 566 a dostala jsem se na krásné 2. místo.

Mně osobně se v Blansku zatím hrálo nejlíp, protože jsme se tam vzájemně podporovali a fandili jsme si. Pro mě už byla výhra jen to, že jsem si z mého osobáčku 520 (na 120 hs) udělala nový, mnohem lepší osobní rekord se značným rozdílem a to 566. Já a Honzík jsme po té s úsměvem převzali stříbrné medaile a diplomy. Na mistrovství ČR v kategorii dorostenců postoupil bohužel jenom vítěz a z kategorie dorostenek první tři umístěné v tabulce, takže se těším na své první mistrovství České republiky.

Celí unavení jsme po náročném dni jeli z Blanska zpět do Rosic. Chci také moc poděkovat, i za celý náš tým, naší trenérce Šárce Vaverkové a Kájovi Ustohalovi, kteří nás kdekoli a kdykoli podporují a díky nim bychom se takhle dobře neumístili. DĚKUJEME!!! :-)

Anna Štraufová
hráčka družstva dorostu KK Slovan Rosice


Champions League

LM 2022

Termínový kalendář

Rezervace sportovišť

KK Slovan Rosice na Givt.cz

Nábor hráčů a hráček

Tréninky jsou každý pátek od 15.30.

Mládež KK Slovan Rosice

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

KK Slovan Rosice na Facebooku KK Slovan Rosice na YouTube