Dorost stále bez porážky

Autor: Šárka Vaverková| Datum: 10. 10. 2011| Rubrika: Dorost| Sezona: 2011–12

Zdravím všechny kuželkářské nadšence :-) Netřeba říkat, že se nám sezóna již plně rozběhla a máme už několik zápasů za sebou.

Dorost 2011/12

V dospělácké kategorii nám bezesporu kraluje naše áčko, které ve své nově vybojované soutěži všechny válcuje, patří jim tedy velký obdiv a poděkovaní! Ale nesmíme zapomínat i na ty ostatní :-) A hlavně na ty naše nejmladší (třeba naše budoucí áčkaře?!)

Dorost v sestavě Oldřich Kroupa, Jaroslav Krupica, Adam Palko a Magdaléna Souralová nejsou v této soutěži (Jihomoravský krajský přebor dorostu – skupina sever) žádným nováčkem, ač soupeři rostli a zlepšovali se spolu s nimi. Ale jak to tedy vypadá? Máme za sebou čtyři zápasy a to tři na venkovních kuželnách a zatím je náš stav bez prohry! Jsme na 1. místě v tabulce!

Ale… Čekají nás teď dva silní soupeři – tak to bude ještě boj. A proto vás chci všechny pozvat na domácí zápasy dorostu. Je mi zcela jasné, že pro kuželkářské fandy to už musí být vyčerpávající. Ve čtvrtek jdou povzbudit céčko, v pátek pak vyhecovat béčko, v sobotu to mají nejnáročnější, když mají ufandit ženy a naše áčko… A zbude jim síla se podívat ještě na dorost?

Hrajeme 20. 11. 2011 s Vyškovem a 26. 11. se Sokolem Brno IV vždy v 10 hodin.

Děkuji za veškerou podporu a kuželkám zdar :-)
Trenérka Šárka Vaverková


Termínový kalendář

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

Nábor hráčů a hráček

Tréninky jsou každý pátek od 16.00.

Žactvo KK Slovan Rosice

Město Rosice

MŠMT ČR

KK Slovan Rosice na Facebooku