Kuželkářské léto 2011

Autor: Pavel Mecerod| Datum: 18. 9. 2011

Kuželkářská mistrovská sezóna 2010–2011 skončila koncem dubna. Musím ještě jednou připomenout, že úspěšně, hlavně zásluhou našeho „A“ družstva. To totiž vyhrálo třetí českou kuželkářskou ligu a postoupilo do druhé ligy. Je to další historický úspěch rosických kuželek.

Odpočinek od kuželek však netrval dlouho. I přes léto jsme pořádali spoustu akcí na domácí kuželně i jinde.

Koncem května jsme byli na přátelské návštěvě v Německu a na domácí kuželně se souběžně rozjížděla již tradiční série čtyř turnajů pod názvem Rosický letní pohár. Letos se zúčastnilo rekordních 44 čtyřčlenných družstev z celé České republiky. Mezi družstvy se zvučnými jmény kuželkářů dokázalo využít domácí prostředí a zvítězit domácí družstvo Axman Team. Další letní akcí, která navazovala, byl 5. ročník turnaje jednotlivců pod názvem Memoriál Vlastimila Meceroda. Poslední srpnový víkend jsme hostili na rosické kuželně rakouské přátele z družstva Otis Vídeň. V pohodové náladě přehráli své soupeře domácí hráčky i hráči.

Začátek mistrovských soutěží se blížil, a tak tréninková aktivita našich členů nabírala na obrátkách jak na kuželně, tak třeba na hřišti vedle kuželny při fotbálku, nohejbalu nebo tenisu. Hrála se přípravná utkání doma i venku s Jičínem, Třebíčí a Židenicemi. Nižší soutěže pak doma s družstvy Ořechova a Bosonoh, které mají rosickou kuželnu jako domácí v mistrovských utkání Krajského přeboru.

Všechny zmíněné akce sloužily kuželkářům jako příprava na novou sezónu, která se rozběhla v polovině září. Těšíme se na své příznivce při setkání v rosické kuželně.


Termínový kalendář

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

Nábor hráčů a hráček

Tréninky jsou každý pátek od 16.00.

Žactvo KK Slovan Rosice

Město Rosice

MŠMT ČR

KK Slovan Rosice na Facebooku