Muži „A“ v polovině soutěže

Autor: Jaromír Šula| Datum: 13. 12. 2010| Rubrika: Muži A| Sezona: 2010–11

Áčko po polovině sezony 2010–11 je zcela zaslouženě na vedoucí příčce 3. KLM skupiny D s náskokem pěti bodů. Pěkné, ale zavazující.

Muži A

S příchodem rosického rodáka Karla Ustohal z Přerova naše družstvo posílilo, jeho zkušenosti z první ligy jsou vidět. I když začínám jednotlivcem, musím vyzdvihnout celé družstvo, které, až na malé klopýtnutí v derby s Ivančicemi, válcovalo soupeře doma i venku. Na rosické kuželně máme výtečný průměr 3362 poražených kuželek. Byli jsme dvakrát kousek od rekordu, nejvyšší nához 3402.

Dvě šestistovky se podařilo překonat nejlepšímu domácímu hráči Karlu Ustohalovi. Na venkovních kuželnách je nejlepší Miros Ptáček, který má i nejlepší státní průměr a je sedmý v tabulce jednotlivců soutěže s průměrem 553,3. V tabulce proti soupeři si nejlépe vedl náš kapitán Jirka Axman, který v 11 utkání osmkrát vyhrál, jednou remizoval a pouze dva duely prohrál. Patří mu šesté místo v tabulce celé soutěže.

I když přijdou i myšlenky na postup, shodli jsme se, že musíme jít zápas od zápasu a budeme samozřejmě potřebovat i podporu jak hráčů z nižších družstev, tak hlavně našich fanoušků, kterým moc děkujeme. V posledním utkání podzimu jsme využili sedmého hráče Petera Zaťka, vyplatilo se, a na jarní část sezony ho uvítáme rádi v družstvu. Musíme taky poděkovat našemu rozhodčímu Jirkovi Čechovi, který má 100% úspěšnost domácích utkání. Pod jeho řízením jsme ještě neprohráli.

Přijďte nás na jaře podpořit k dobrým výkonům. Děkujeme.


Termínový kalendář

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

Nábor hráčů a hráček

Tréninky jsou každý pátek od 16.00.

Žactvo KK Slovan Rosice

Město Rosice

MŠMT ČR

KK Slovan Rosice na Facebooku