Výroční členská schůze 2009

Autor: Pavel Mecerod| Datum: 1. 2. 2010| Rubrika: Schůze| Sezona: 2009–10

Již tradičně se na konci roku koná výroční členská schůze našeho klubu. Tentokrát to bylo 28. 12. 2009. Celou schůzí provázel Josef Vaverka a hned na úvod přivítal všechny přítomné členy klubu, včetně několika hostů.

Výroční členská schůze (28. 12. 2009)

Například za město byl přítomen starosta Rosic Ing. Petr Klíma a za ČKA viceprezident Ing. Petr Vaňura. Tentokrát nebyla schůze volební ale jinak byl program naplněný tradičními body, které byly doprovázeny prezentací na plazmovém panelu – zpráva předsedy klubu Pavla Meceroda, hodnocení soutěží jednotlivými kapitány družstev, ekonomická zpráva. Nechybělo ani vyhlášení nejlepšího kuželkáře a kuželkářky klubu. Vítězi se stali Lenka Bružová a Jirka Axman ml.

Po oficiálním programu následovalo občerstvení ve formě tradičního guláše, mimochodem výborného. Zpestřením se stalo pouštění historických videí z videotéky Pepy Vaverky a také kuželkářské klání tzv. za 10 na 3.

Výroční členská schůze (28. 12. 2009)

Již v průběhu schůze dorazila informace o narození syna Mirka Ptáčka, který se poté dostavil a dokonale prověřil obsluhu baru. Svými objednávkami vyčistil zásoby baru, a může si být jist, že malý Ptáček bude zdravý. Nálada byla skvělá a poslední skupinka odcházela následující den nad ránem.


Memoriál V. Meceroda 2018

Romapol Cup 2018

Termínový kalendář

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

Nábor mladých nadějí

Tréninky jsou každý čtvrtek.
Začatečníci a žáci v 15.30–16.30 a dorost v 16.30–17.30.

Žactvo KK Slovan Rosice

Město Rosice

MŠMT ČR

KK Slovan Rosice na Facebooku