Výroční členská schůze 2009

Autor: Pavel Mecerod| Datum: 1. 2. 2010| Rubrika: Schůze| Sezona: 2009–10

Již tradičně se na konci roku koná výroční členská schůze našeho klubu. Tentokrát to bylo 28. 12. 2009. Celou schůzí provázel Josef Vaverka a hned na úvod přivítal všechny přítomné členy klubu, včetně několika hostů.

Výroční členská schůze (28. 12. 2009)

Například za město byl přítomen starosta Rosic Ing. Petr Klíma a za ČKA viceprezident Ing. Petr Vaňura. Tentokrát nebyla schůze volební ale jinak byl program naplněný tradičními body, které byly doprovázeny prezentací na plazmovém panelu – zpráva předsedy klubu Pavla Meceroda, hodnocení soutěží jednotlivými kapitány družstev, ekonomická zpráva. Nechybělo ani vyhlášení nejlepšího kuželkáře a kuželkářky klubu. Vítězi se stali Lenka Bružová a Jirka Axman ml.

Po oficiálním programu následovalo občerstvení ve formě tradičního guláše, mimochodem výborného. Zpestřením se stalo pouštění historických videí z videotéky Pepy Vaverky a také kuželkářské klání tzv. za 10 na 3.

Výroční členská schůze (28. 12. 2009)

Již v průběhu schůze dorazila informace o narození syna Mirka Ptáčka, který se poté dostavil a dokonale prověřil obsluhu baru. Svými objednávkami vyčistil zásoby baru, a může si být jist, že malý Ptáček bude zdravý. Nálada byla skvělá a poslední skupinka odcházela následující den nad ránem.


Termínový kalendář

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

Nábor hráčů a hráček

Tréninky jsou každý pátek od 16.00.

Žactvo KK Slovan Rosice

Město Rosice

MŠMT ČR

KK Slovan Rosice na Facebooku