„Všichni“ vítězem Rosického letního poháru

Autor: Petr Streubel| Rubrika: Turnaje

Prvenství v letošním pátem ročníku vybojovalo družstvo „Všichni“, na druhém místě skončila Moravská Slavia Brno „A“ a třetí Ivančice „A“. Nejlepší družstvo domácích skončilo na šesté příčce.

Letos v létě se Rosický letní pohár uskutečnil již popáté a tradičně se těšil velkému zájmu hráčů a hráček. Celkem si přijelo tuto sérii čtyř turnajů zahrát 43 družstev a alespoň jednou do boje zasáhlo 265 kuželkářů.

Z celkového prvenství se radovalo družstvo „Všichni“, které jako jediné na všech čtyřech turnajích dokázalo přehrát hranici 2200 kuželek. O čtyři body horší byla stříbrná Moravská Slavia Brno „A“ a na pomyslném stupínku vítězů s nimi skončilo „A“ družstvo Ivančic. Bramborovou pozici obsadily o pouhý jeden bod Husovice a pátý skončil Prostějov. Až na šesté příčce skončilo nejlepší družstvo z domácího oddílu.

Mezi jednotlivci prvenství nakonec získal Petr Mika (Šanov „A“) lepší dorážkou před Bronislavem Divišem (Prostějov). Oba porazili v součtu dvou nejlepších náhozů shodně 1199 kuželek. Třetí skončil Martin Vaněk z vítězného týmu, když za úvodní dvojicí zaostal o pět „klacků“. Nejlepší z rosických byl na 14. místě Miroslav Ptáček, který v posledním turnaji předvedl vůbec nejlepší výkon celého poháru a to 615 poražených kuželek. Nejlepší z žen byla rosická Eva Klaudová na devátém místě, hájící barvy družstva Klaudovy.

Pořadatelé děkují všem zúčastněným a těší se zase někdy na viděnou na rosické kuželně.


Cobra Cup 2018

KLA 2018/19

Termínový kalendář

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

Nábor mladých nadějí

Tréninky jsou každý čtvrtek.
Začatečníci a žáci v 15.30–16.30 a dorost v 16.30–17.30.

Žactvo KK Slovan Rosice

Město Rosice

MŠMT ČR

KK Slovan Rosice na Facebooku