Přátelské mezinárodní utkání čtyř družstev

Autor: Petr Streubel| Rubrika: Přátelská utkání

Sezóna kuželkářských mistrovských utkání skončila v půlce dubna, ale na rosické kuželně je stále živo.

Důkazem toho je i mezinárodní přátelské utkání, které se uskutečnilo v sobotu 6. června. Již od pátku 5. 6. hostil náš klub spřátelené družstvo kuželkářů z německého Lauchhammeru a v sobotu potom další dvě družstva. Jedno z Brna-Židenic a druhé z Jičína.

V přátelské atmosféře se tyto družstva utkala s domácím výběrem a souboj to byl velmi vyrovnaný až do samotného konce. Rosičtí kuželkáři však ukázali všem hostům, kdo je na domácí kuželně pánem a zvítězili. Po skončení utkání proběhlo vyhlášení výsledků, kde byla oceněna všechna družstva a dobrá nálada se mohla ještě více rozvíjet v klubovém baru za libé vůně grilovaného masa. Všichni účastníci hodnotili akci jako zdařilou a již se těší na další.

Ani o prázdninách naše kuželna neosiří. Čtyři víkendy zde bude probíhat tzv. Rosický letní pohár, za účasti dobrovolně přihlášených družstev z celé republiky a o druhém srpnovém víkendu se bude konat již tradiční turnaj jednotlivců pod názvem Memoriál Vlastimila Meceroda, bývalého dlouholetého předsedy klubu.


Cobra Cup 2018

KLA 2018/19

Memoriál V. Meceroda 2018

Termínový kalendář

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

Nábor mladých nadějí

Tréninky jsou každý čtvrtek.
Začatečníci a žáci v 15.30–16.30 a dorost v 16.30–17.30.

Žactvo KK Slovan Rosice

Město Rosice

MŠMT ČR

KK Slovan Rosice na Facebooku