Letní příprava A týmu mužů pro sezonu 2020/21

Autor: Adam Palko| Datum: 7. 8. 2020| Rubrika: Muži A| Sezona: 2020-21

Nastal srpen a je na čase, aby se kuželkáři opět začali připravovat na blížící se sezonu. Mužský A tým v rámci letní přípravy absolvuje sérii přípravných utkání, aby byl jak fyzicky tak mentálně plně připraven na následující sezonu, v níž má pouze nejvyšší ambice.

Do podzimní části sezony vstoupí v částečně obměněném složení. Součástí týmu z minulé sezony budou v A týmu nadále Jiří Axman, Ivo Fabík, Dalibor Matyáš, Adam Palko a Jiří Zemek. Jan Vařák odchází do třetiligového týmu TJ Lokomotiva Valtice, ve kterém kuželkářsky vyrostl. Jan Mecerod se rozhodl vydat na zahraniční štaci a bude v příští sezoně hájit barvy rakouského KSK Union Orth/Donau. Oběma hráčům děkujeme za jejich přínos a odvedenou práci pro rosický A tým a přejeme mnoho úspěchů v další kuželkářské kariéře.

Tým zaznamenal dva nové příchody. Z druholigového týmu TJ Start Rychnov nad Kněžnou přichází juniorský reprezentant David Urbánek a z interligového týmu SKK Rokycany přichází blanenský odchovanec a bývalý mistr republiky v juniorské kategorii Martin Procházka. Posilám přejeme mnoho úspěchů v rosickém dresu.

Letní příprava začne přátelským utkáním na domácí půdě proti třetiligovému týmu TJ Lokomotiva Valtice dne 8. srpna od 16.00. O týden později dne 15. srpna si A tým vyzkouší dráhy ve Valticích na odvetném přípravném zápase. Dalším bodem přípravy bude přátelské utkání proti interligovým Husovicím na rosické kuželně dne 23. srpna. Příprava bude ukončena absolvováním turnaje v Třebíči 29. srpna. Fanoušci jsou na všechny body programu srdečně zváni.

Jsme přesvědčeni, že poměrně náročný srpnový přípravný program povede k nalezení herní pohody a úspěšnému vstupu do sezony.


Champions League

LM 2022

Termínový kalendář

KK Slovan Rosice na Givt.cz

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

Nábor hráčů a hráček

Tréninky jsou každý pátek od 15.30.

Žactvo KK Slovan Rosice

Město Rosice

MŠMT ČR

KK Slovan Rosice na Facebooku KK Slovan Rosice na YouTube