Výroční členská schůze 2016

Autor: Pavel Mecerod| Datum: 6. 2. 2017| Rubrika: Schůze| Sezona: 2016-17

Termín tradiční sváteční členské schůze našeho klubu letos vyšel na čtvrtek 29. 12. 2016. Účast členů byla velká a potěšila také účast hostů, zástupců města Rosice a České kuželkářské asociace. Jako každé dva roky byla schůze volební, a tak byl program celkem nabitý.

Výroční členská schůze 2016

Ve volbách byli do vedení klubu zvoleni: Jiří Axman, Milan Bruža, Michal Klvaňa, Pavel Mecerod, Adam Palko, Josef Vaverka, Šárka Vaverková.

Nechyběly však ani tradiční body, které byly doprovázeny prezentací na plazmovém panelu – zpráva předsedy klubu Pavla Meceroda, hodnocení soutěží jednotlivými kapitány družstev, ekonomická zpráva. Proběhlo také vyhlášení nejlepších kuželkářů klubu v různých kategoriích. Nejlepším mládežníkem byl vyhlášen a oceněn Jan Mecerod, nejlepší ženou se stala Naděžda Dobešová a nejlepším mužem byl vyhlášen Jiří Zemek, který si převzal i tradiční putovní trofej.

Po oficiálním programu následovalo občerstvení ve formě tradičního guláše a dále pak volná zábava v příjemné atmosféře.

Na první schůzi nového výkonného výboru klubu byl zvolen předseda (Pavel Mecerod) a místopředseda (Jiří Axman) a rozděleny další funkce a úkoly. Věřím, že i jen malá obměna výkonného výboru a také přislíbená pomoc dalších členů klubu povede k úspěšné práci a hlavně dobrému fungování našeho klubu.

Přeji hodně úspěchů
Pavel Mecerod, staronový předseda klubu


Termínový kalendář

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

Nábor hráčů a hráček

Tréninky jsou každý pátek od 16.00.

Žactvo KK Slovan Rosice

Město Rosice

MŠMT ČR

KK Slovan Rosice na Facebooku