Dorost 2016

Autor: Šárka Vaverková| Datum: 8. 7. 2016| Rubrika: Dorost| Sezona: 2015-16

Máme za sebou sezónu 2015/2016 a co teď? Poučit se z chyb, vylepšit herní styl, zapracovat na fyzičce? To všechno se přece dá a nejlepší to je v příjemné atmosféře sportovních přátel. A tak se zrodil nápad udělat si dorostenecké soustředění s přespáním na kuželně!

Soustředění se konalo o víkendu 25.–26. 6. 2016, sraz jsme měli v 16 hodin, kdy se zahájilo válečnou poradou na téma „co nás všechno čeká“, následovala rozcvička a rovnou jsme se vrhli na kuželkářské sestavy, kde jsme vypilovávali rozběhový styl a přesnost na jednotlivé kolky. Pozvolna jsme přešli do fyzických testů, kde nebyla nouze o klasické posilovací cviky – dřepy, kliky, sklapovačky, švihadlo…

Bylo to náročné, protože o tomto víkendu se rtuť na teploměrech pohybovala poměrně vysoko. To nás ale neodradilo, a když opadl sluneční žár, dali jsme si běžecký závod. Potom už jen lehká aktivita na kurtu a následující činnost už byla relaxační, strečink a odpočinek v podobě pikniku v trávě.

Ve večerních hodinách jsme už jen zavzpomínali na kuželkářské začátky, prohlédli jsme si řadu peprných fotek z minulosti a příjemně se u toho bavili. Po náročné noci, kdy jsme si na tvrdé podlaze (jsme zhýčkaní spát v měkké posteli a pouhá karimatka nám nestačí :-)) naprosto vyrovnali všechny obratle do jedné přímky, jsme museli tělo trochu rozhýbat. Takže není nic lepšího než začátek dne zahájit ranním během, rozcvičkou a kuželkami.

Takže na závěr bych chtěla poděkovat celému dorosteneckému týmu (jmenovitě Honzíkovi Mecerodovi, Aničce Štraufové, Vaškovi Špičkovi, Kamilovi Hlavizňovi a Martině Kleinové) za vzornou reprezentaci klubu a v další sezóně hodně úspěchů, výher a osobních rekordů… :-)

Trenérka Šárka Vaverková


Cobra Cup 2019

Termínový kalendář

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

Nábor hráčů a hráček

Tréninky jsou každý pátek od 16.00.

Žactvo KK Slovan Rosice

Město Rosice

MŠMT ČR

KK Slovan Rosice na Facebooku