Mistrovství České republiky dorostenek 2016

Autor: Anna Štraufová| Datum: 25. 5. 2016| Rubrika: Mistrovství ČR| Sezona: 2015-16

Ve dnech 30. 4. – 1. 5. 2016 se konalo ve městě Náchod mistrovství České republiky dorostenek, na které jsem postoupila z druhého místa z přeborů Jihomoravského kraje spolu s dalšími 35 soupeřkami z celé České republiky.

V sobotu v 6 hodin ráno jsme společně s trenérkou Šárkou Vaverkovou a trenérem (řidičem) Karlem Ustohalem vyrazili na dlouhou tříhodinovou cestu do Náchoda. Na náchodskou kuželnu jsme přijeli hned mezi prvními. V 10 hodin proběhlo losování, kdo kdy bude hrát. Já jsem si vylosovala číslo 16 a na dráhy jsem měla nastoupit až ve 14 hodin, takže jsme se šli předtím společně naobědvat. A dokonce jsme stihli i túru na náchodský zámek.

Po návratu na kuželnu jsem šla rovnou hrát. Atmosféra na kuželně byla velmi příjemná, jelikož jsme se se spoluhráčkami navzájem povzbuzovaly, co to jen šlo. I když se mi letos na mém prvním mistrovství ČR moc nedařilo, a skončila jsem až na 32. místě – tudíž jsem nepostoupila ani do sprintu, který se konal hned druhý den – jsem moc ráda za tuhle skvělou sportovní zkušenost.

Doufám, že příští sezónu budu mít šanci ukázat se v lepším světle. :-)


Cobra Cup 2019

Termínový kalendář

Pozvánka do areálu KK Slovan

Pozvánka do areálu KK Slovan Rosice

Nábor hráčů a hráček

Tréninky jsou každý pátek od 16.00.

Žactvo KK Slovan Rosice

Město Rosice

MŠMT ČR

KK Slovan Rosice na Facebooku